Вручення пам’ятних відзнак «Революція Гідності» до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

466

20 лютого в Україні щорічно відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої Держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

18 лютого, напередодні Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, учасники Революції Гідності, Майданівські капелани та медики Майдану, отримали пам`ятні відзнаки «Революція Гідності» від Київської Міської Державної Адміністрації.

Памʼятні відзнаки вручили 27 учасникам Революції. Серед них був президент Національної академії медичних наук України, академік НАН та НАМН України, медик Майдану Віталій Іванович Цимбалюк та радник президента НАМН України, медик Майдану Олена Валентинівна Євстігнеєва.

«Дякую за честь та гідність» – такий напис є на кожній відзнаці. Та ми розуміємо, що важко знайти ті слова, які б по-справжньому описали нашу вдячність всім людям, які в 2014 році не просто обрали шлях до Європи, а й готові були за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи.

Дякуємо за честь та гідність кожному з вас!