Всеукраїнський захід “Лікарі України за мир”. Анонс

1019

Національна академія медичних наук України, ВУЛТ та Київська міська профспілка працівників охорони здоров’я 6 серпня 2021 року, з нагоди відзначення міжнародного дня «Лікарі світу за мир», проводить Всеукраїнський захід «Лікарі України за мир».

Упродовж останніх семи років Україна потерпає від військової агресії кремля. Десятки тисяч українців віддали своє життя і здоров’я за національну та територіальну цілісність країни. Сотні українських лікарі в екстремальних умовах, на полі бою та у прифронтовій зоні, надають якісну допомогу постраждалим внаслідок бойових дій. Вчені й лікарі НАМН України кожного дня докладають усіх своїх зусиль, весь свій досвід, аби полегшити біль та швидше повернути до звичного життя поранених внаслідок неоголошеної агресії до українців.

Сьогодні ми єдині в наших надіях, сподіваннях, єдині у своєму прагненні чистого синього неба та безкрайніх жовтих ланів для наших дітей! Цього дня ми разом рішуче кажемо: лікарі НАМН України – за МИР!

Звертаємось до всіх наших колег, тих, для кого слово «мир» є не лише красивою абстракцією, а безумовною вимогою самого існування життя на Землі: підтримайте нашу спільну акцію та вдягніть у цей день на свої халати символічних голубів миру!

Запрошуємо представників ЗМІ та громадських організацій відвідати наш захід, що відбудеться 6 серпня 2021 року о 13.00 на території ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. О.М. Лук’янової НАМН України» (м. Київ, вул. Платона Майбороди, 8), під час проведення якого відбудеться підписання звернення провідних українських лікарів та науковців до лікарів світу.

Контактна особа — Євстігнеєва Олена Валентинівна (тел.: 0674644445).