Вийшла з друку книга «Дитяче населення крізь призму громадського здоров’я»

417

Вийшла з друку книга «Дитяче населення крізь призму громадського здоров’я» (автори — фахівці ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва НАМН України»: Бердник О.В., Полька Н.С., Добрянська О.В., Рудницька О.П., Скочко Т.П.). ISBN: 978-966-409-229-3.

Монографія висвітлює питання здоров’я дитячого населення у контексті становлення системи громадського здоров’я в Україні. Результати багаторічного вивчення здоров’я підростаючого покоління та детермінант його формування представлені на тлі розгляду сучасних поглядів на проблеми здоров’я та теоретичних аспектів здоров’язбереження. Показана роль системи громадського здоров’я у медико-профілактичному забезпеченні дитячого населення.

Видання призначене для фахівців громадського здоров’я, лікарів епідеміологів, гігієністів та педіатрів. Оскільки напрямок «громадське здоров’я» в Україні є молодим, у роботі представлені деякі основні засади цієї дисципліни, що може стати у нагоді студентам медичного профілю, відділень громадського здоров’я та суміжних спеціальностей. Поєднання теоретичних аспектів громадського здоров’я з результатами власних досліджень робить викладений матеріал корисним для науковців і лікарів різного фаху. Оскільки турбота про здоров’я дітей вимагає міждисциплінарного підходу, низка положень, викладених у монографії, може представляти інтерес психологам, екологам, педагогам, фахівцям соціальної сфери та усім небайдужим.

Електронна адреса для отримання детальної інформації: antomonov@gmail.com

Контактна особа – Антомонов Михайло Юрійович (тел.: (044) 292-06-05).