Заголовок

566

Державна установа «Інститут спадкової патології Національної академії медичних наук України» повідомляє, що згідно Реєстру наукових медичних форумів на 2013 р., 3–4 жовтня у м. Львові відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю (Росія, Польща, Чехія) «Пренатальна діагностика і преконцепційна профілактика вродженої та спадкової патології, стан і перспективи», присвячена 20-річчю запровадження інвазивних методів пренатальної діагностики в Україні.
Конференція проводиться за участі Національного медичного університету імені Данила Галицького. До участі запрошуються лікарі-генетики, акушери-гінекологи, педіатри, неонатологи.
 
Мета конференції – оцінити сучасний стан пренатальної діагностики і преконцепційної профілактики вродженої та спадкової патології в Україні, а також рівень надання медико-генетичної допомоги подружнім парам з репродуктивними втратами.
 
 В програмі конференції лекції та доповіді провідних спеціалістів з медичної генетики та репродуктології, презентації для лікарів, виставки обладнання і реактивів, культурні заходи. Мови конференції – українська, російська, англійська.