Заголовок

591

Реалізація проекту будівництва перинатальних центрів у регіонах країни сприяла значному зниженню смертності матерів і дітей, заявляє Президент України Віктор Янукович.
«Перші перинатальні центри показали значне зниження смертності як серед матерів, так і серед дітей. Ми почали приймати не тільки жінок із патологією», – сказав Глава держави під час зустрічі з жінками – Героями України.

Віктор Янукович навів приклад Кіровоградщини, де було відкрито один із перших перинатальних центрів. Там, за словами Президента, смертність серед матерів знизилась на 25%, а дитяча смертність – на 32%. «Зараз ми бачимо, що в інших регіонах тенденція та сама», – додав Глава держави, зауваживши, що будівництво таких центрів підтримується населенням.
«Ми почали будувати перинатальні центри для того, щоб значно змінити ситуацію зі збереженням життя дитини й матері», – сказав Віктор Янукович.

Президент повідомив, що на сьогодні перинатальні центри збудовані у 18 регіонах України, ще у дев’яти ведеться будівництво.
 
Прес-служба Президента України Віктора Януковича
http://www.president.gov.ua/news/29097.html