Заголовок

762

14 листопада 2013 року в м. Київ відбудеться науково-практична конференція “Нагальні науково-практичні питання  сучасного акушерства, гінекології та перинатології, розробка і впровадження новітніх технологій”.
Організатори науково-практичної конференції ДУ “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України”.
 
Співголови конференції: міністр охорони здоров'я України, член-кор. НАМН України Р.В. Богатирьова  та президент НАМН України, академік НАМН України  А.М. Сердюк.   З доповідями на конференції виступатимуть провідні вчені України, професори, організатори охорони здоров'я, практикуючі лікарі. На конференції планується розглянути проблемні питання акушерства гінекології та перинатології, роль новітніх медичних технологій для реформування акушерської служби в Україні, питання зменшення показників материнської та перинатальної  смертності, покращання демографічної ситуації в країні шляхом впровадження новітніх технологій в галузі.
 
Велика увага конференції буде приділятися проблемам безпечного акушерства та ефективної гінекологічної допомоги жінкам репродуктивного віку. На конференції будуть розглянуті питання перспектив розвитку перинатальної медицини в Україні, найсучасніших технологій лікування  невиношуванні вагітності, плацентарної дисфункції, тромбофілій під час вагітності, діагностики вад розвитку плода, лікування неплідності та ін.
 
За результатами науково-практичної конференції планується прийняти резолюцію.
Учасники конференції отримують сертифікат.
 
Адреса місця проведення конференції: м. Київ, вул. Платона Майбороди, 8., конференц-зал  ДУ “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України”.
Відкриття  науково-практичної конференції — 14 листопада 2013 року о  9.00 годині.
 
Реєстрація учасників починається з 14 листопада о 8.30 у фойє конференц-залу.
 
Проїзд: станція метро Лук'янівська., далі тролейбусом № 18 до зупинки вул.Богговутівська
Контакти:
E-mail: skripchenko.n@list.ru
Телефон: (067)465-84-11, (044) 483-80-59
Організаційний комітет конференції