Заголовок

788

Заслухавши виступи голови Наукової ради з теоретичної та профілактичної медицини академіка Кундієва Ю.І. і голови Наукової ради з клінічної медицини академіка Зозулі Ю.П. про результати обрання директорів наукових установ,що відбулися 22.05.2012р. на засіданні Наукової ради з теоретичної та профілактичної медицини і Наукової ради з клінічної медицини, Президія НАМН ПОСТАНОВЛЯЄ:

–         Затвердити рішення Наукової ради з теоретичної та профілактичної медицини від 22.05.2012 року про обрання директором ДУ «Інститут гігієни та медичної екології ім.. О.М.Марзєєва НАМН» академіка Сердюка Андрія Михайловича, директором ДУ «Інститут спадкової патології НАМН» професора Гнатейка Олега Зиновійовича, директором ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН» професора Марієвського Віктора Федоровича.

–         Затвердити рішення Наукової ради з клінічної медицини від 22.05.2012 року  про обрання директором ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім.. М.М. Амосова НАМН» академіка Книшова Геннадія Васильовича,  директором ДУ «Інститут гастроентерології НАМН» професора Степанова Юрія Мироновича.