Заголовок

707

На сьогоднішньому засіданні Уряд України прийме рішення про перший етап реформи державних контролюючих органів: «Зараз найкращий час для скорочення, ліквідації і реорганізації низки контролюючих органів», – сказав, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів у середу, 27 серпня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.
Глава Уряду повідомив, що на першому етапі заплановано скоротити кількість контролюючих функцій практично вдвічі – із 1032 до 680. Із контролюючих центральних органів влади, яких сьогодні 56, залишиться 27.

Він висловив вдячність робочій групі громадських активістів і представників бізнес-спільноти, які займалася розробкою реформи: «Такі рішення приймаються тільки під тиском, в першу чергу суспільства».

«Навіть якщо всередині Уряду буде дискусія з приводу доцільності чи недоцільності, як Глава Уряду зразу заявляю: це рішення вже прийнято і назад дороги немає. Перший етап – скорочення і реформа контролюючих органів», – додав Прем’єр-міністр.

Арсеній Яценюк наголосив на необхідності прийняти це рішення невідкладно, «щоб новий Уряд України, який буде сформований після виборів, діяв вже за новими правилами»: «І щоб кожен з нас внукам не тільки показував у трудовій книжці запис, що  був членом Кабінету Міністрів України, а розказував, що ми для країни таки багато що зробили».
 
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ
 

Презентація «Реформа державних контролюючих органів». I етап. Скорочення та оптимізація