Напередодні Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації» відомі фахівці медичної науки та практики діляться своїми враженнями від Форуму, згадують ключові події та запрошують на свої заходи, в організації яких вони беруть участь вже не перший рік.
Дикан Ірина Миколаївна
Директор ДУ «Інститут ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України»
«Я пам’ятаю, що за роки плідної діяльності Міжнародного Медичного Форуму було багато значущих подій – провідні вчені представляли свої відкриття, які вплинули на розвиток охорони здоров’я, з’являлися нові імена науковців, лікарів, виробників медичного обладнання, які вже зараз на слуху. На платформі заходу зароджувалися нові проекти, реалізувалися задуми. Колеги сперечалися про інноваційні розробки, методи та методики роботи, славили досягнення передової медичної науки. Фахівці нашого інституту завжди були в авангарді подій, приймали активну участь у науково-практичній програмі, вносили свої пропозиції та продовжували самовдосконалюватися. Тому хочеться подякувати організаторам Форуму за пророблену роботу та побажати нових звершень у їх благородній місії».
Гавриленко Тетяна Іллівна
Головний спеціаліст з лабораторної діагностики НАМН, д-р біол. наук, професор
«Ті, хто хоч один раз відвідували Міжнародний Медичний Форум, знають, що на них чекають три дні продуктивної роботи. На платформі заходу можна обмінятися досвідом, почути з перших вуст останні новини лабораторної медицини, поспілкуватися з колегами. Надихає той факт, що конференц-зали завжди переповнені спеціалістами, що говорить про прагнення розвиватися, і що наша спільна підготовка до Форуму не проходить дарма. Бажаю Форуму довгих років процвітання та надалі залишатися актуальною площадкою для фахівців галузі охорони здоров’я».
Зозуля Іван Савович – проректор з наукової роботи, завідувач кафедри медицини невідкладних станів Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика.
Міжнародний медичний форум – це велика подія серед медичної спільноти України, але не тільки. На ньому буває багато іноземних вчених, гостей, де ми, і наші лікарі, отримуємо нову інформацію, ділимося своїм досвідом, поглядами на проблеми.
Враховуючи сьогоднішню обстановку на сході країни, військові дії, медицина невідкладних станів вкрай необхідна як для самодопомоги, взаємодопомоги і медичної допомоги. Тому проведення симпозіуму в рамках Форуму з медицини невідкладних станів і медицини катастроф має велике теоретичне і практичне значення. На Форумі виступатимуть відомі професіонали, вчені, педагоги з нашої кафедри медицини невідкладних станів, медицини катастроф, Українського центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, однопрофільних кафедр Харківської і Запорізької медичних академій післядипломної освіти, будуть проведені мастер-класи для практикуючих лікарів. Надіємося, що це буде не тільки навчання, але й ми знайдемо однодумців і будемо разом все робити щоб покращити здоров’я наших громадян, громадян України та спільними зусиллями прийти до вирішення всіх проблем з медицини катастроф, проблем профілактики, діагностики та лікування невідкладних станів.
Луньова Ганна Генадіївна
Президент Всеукраїнської Асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини, проф., д. мед.н., завідуюча кафедрою клінічної лабораторної діагностики НМАПО імені П.Л. Шупика
«Щорічно на Міжнародному Медичному Форумі піднімаються найбільш актуальні питання лабораторної медицини. В палких обговореннях та жвавих дискусіях формуються сучасні погляди на лабораторні клінічні дослідження. Форум дозволяє обмінюватися інформацією, досвідом та консолідувати зусилля фахівців лабораторної діагностики, направлених на доступність та якість лабораторних послуг. За ці п’ять років на платформі Форуму ми зробили колосальну роботу, але підбивати підсумки ще зарано – на нас чекають нові відкриття та подальший розвиток лабораторної медицини».
Рогожин Володимир Олексійович
Президент Асоціації радіологів України
«Чому Форум? Тому що це професійний захід з актуальною науково-практичною програмою, представлений надсучасним медичним обладнанням. Але головне – сам Форум не є бутафорним, він живе дискусіями, обговореннями, практичними майстер-класами тощо. Не менше значення має міждисциплінарне підґрунтя, яке ми ставимо в основу прогресивного мислення. На Форумі вчені та лікарі мають гарну нагоду поспілкуватися з колегами всіх сфер медицини, обмінятися досвідом та спільними зусиллями прийти до вирішення проблем профілактики, діагностики та лікування захворювань ХХІ століття».
Кізім Алла
Головний редактор журналу «Практика управління медичним закладом»
«Постійний розвиток і набуття нових знань – невід’ємна складова професії медичного працівника. Незважаючи на розвиток сучасних дистанційних комунікацій, цікавішим і ефективнішим залишається навчання в процесі живого спілкування з колегами на конференціях та форумах, галузевих виставках та інших подібних заходах. У рамках Міжнародного Медичного Форуму, який проходитиме в Києві з 14 по 16 жовтня 2014 року, традиційно відбудуться Медичний Конгрес, тематичні конференції, професійні школи і майстер-класи на працюючому обладнанні. Вже п’ятий рік поспіль Міжнародний Медичний Форум стимулює розвиток медичної науки і практики в Україні, підвищує обізнаність фахівців охорони здоров’я, спонукає спеціалістів до розвитку та вдосконалення існуючих методик. Великою перевагою Форуму є професійна організація, яка повністю відповідає світовому рівню, і вільний доступ до всіх заходів для відвідувачів виставок MEDICAEXPO и PНARMAEXPO».
З висловами інших експертів галузі охорони здоров’я, присвячених ювілею діяльності Міжнародного Медичного Форуму, можна буде ознайомитися на заході, який в цьому році відбудеться 14-16 жовтня у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», м. Київ, вул. Салютна, 2-Б, метро Нивки.