Заява Громадської Ради при МОЗ України

479

24 вересня 2015 року в інформаційному агенстві УНІАН відбулась прес- конференція “Результат непрозорості національних медичних інститутів – знищення їх потенціалу, корупція та репресії”. 
Голова Громадської Ради при МОЗ України Михайло Іонов виступив із заявою до представників ЗМІ України.

"У зв′язку із проведенням 24 вересня 2015 року, о 12 год. 30 хв., прес- конференції “Результат непрозорості національних медичних інститутів – знищення їх потенціалу, корупція та репресії” в інформаційному агентстві УНІАН, повідомляємо наступне.

Громадська Рада при Міністерстві охорони здоров′я України до організації і проведення прес-конференції відношення не має і зазначає про чітку і виважену позицію: будь-які звинувачення в адресу медичних навчальних закладів України або медичних наукових установ загальнодержавного і національного значення, які мають вікову історію та міжнародний високий імідж, мають бути підтверджені достатньо вагомими аргументами, доказами, матеріалами.

Поки таких матеріалів немає або не представлено, репутація закладів має бути не заплямованою. В разі необхідності перевірити ті чи інші матеріали, Громадська Рада готова долучитись до складу експертних, громадських та інших комісій, або ініціювати їх."