Благодійна акція “День серця ”

904

Головні організатори:
Асоціація профілактичної медицини,
ДУ “Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України”
27 вересня 2015 р. у м. Харкові в рамках програми «Здоров’я – 2020: український вимір» вперше відбулась благодійна аkція з профілактики серцево-судинних захворювань серед усіх груп населення, приурочена до Всесвітнього дня серця.

Протягом останніх років Всесвітня організація охорони здоров'я, ЮНЕСКО та інші міжнародні організації об'єднують зусилля задля зниження тягаря глобальної епідемії серцево-судинних захворювань, які щорічно стають провідною причиною смерті населення, в тому числі і в Україні.

Проведення Дня Серця в харківському регіоні ініційоване Асоціацією профілактичної медицини, яка створена при ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України». Аkція відбулась за підтримки Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації, обласного центру здоров’я і Харківського національного медичного університету.

Мета заходу – підвищити усвідомлення суспільством небезпеки, яку представляє епідемія серцево-судинних захворювань як у всьому світі, так і в кожному конкретному регіоні, а також стимулювати впровадження ефективних профілактичних заходів відносно ішемічної хвороби серця і мозкового інсульту, популяризація здорового способу життя.

В межах заходу демонструвались ролики і презентації про здоровий спосіб життя, фактори ризику серцево-судинних захворювань. Жителям регіону підготовлені листівки здоров’я, брошури і методичні рекомендації зі збереження здорового серця. Інформація про планування і проведення аkції висвітлена в мас-медіа. 

ЗМІ про подію:

http://www.city.kharkov.ua/ru/news/u-kharkovi-proyde-den-sertsya-29375.html

http://www.oblrada.kharkov.ua/ru/press-center/news/novini/13688-zaproshuemo-zhiteliv-kharkivshchini-27-veresnya-vzyati-uchast-v-aktsiji-den-sertsya

http://izvestia.kharkov.ua/on-line/20/1195275.html

http://otb.com.ua/programs/inform-analit/novyny/shhoby-serce-ne-podvelo-harkivjanam-rozpovily-jak-vberehtys-vid-serdeshnyh-neduh.html

Відео: (дивитись з 10 хвилини 38 с )

https://www.youtube.com/watch?v=aqqEfmPIyLw