Загальні збори НАМН України та Загальні збори відділень НАМН України

3383

16 вересня 2021 року відбулися Загальні збори відділення теоретичної та профілактичної медицини НАМН України, відділення клінічної медицини НАМН України та Загальні збори НАМН України.

За результатами таємного голосування на Загальних зборах Національної академії медичних наук України було обрано:

ВІДДІЛЕННЯ ТЕОРЕТИЧНОЇ ТА ПРОФІЛАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ:

академіки НАМН України

ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ:

Фармакологія

Кресюн Валентин Йосипович;

Хірургічна ендокринологія

Караченцев Юрій Іванович;

Науково-медичне забезпечення збройних сил та правоохоронних органів

Лурін Ігор Анатолійович;

Соціальна медицина

Дячук Дмитро Дмитрович;

члени-кореспонденти НАМН України

ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ:

Гігієна

Омельчук Сергій Тихонович;

Соціальна медицина

Корнацький Василь Михайлович;

Морозов Анатолій Миколайович;

Толстанов Олександр Костянтинович;

Молекулярна ендокринологія

Ковзун Олена Ігорівна;

Радіаційна медицина

Сушко Віктор Олександрович;

Біохімія

Корда Михайло Михайлович;

Ендокринна хірургія

Коваленко Андрій Євгенович;

Трансфузійна медицина

Новак Василь Леонідович;

Медична радіологія та онкологія

Стаховський Едуард Олександрович;

Радіаційна імунологія

Чумак Анатолій Андрійович;

ВІДДІЛЕННЯ КЛІНІЧНОЇ МЕДИЦИНИ:

академіки НАМН України

ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ:

Загальна та невідкладна хірургія

Бойко Валерій Володимирович;

Усенко Олександр Юрійович;

Терапія

Перцева Тетяна Олексіївна;

Офтальмологія

Веселовська Зоя Федорівна;

Урологія

Возіанов Сергій Олександрович;

Медична реабілітація

Козявкін Володимир Ілліч;

Акушерство і гінекологія

Камінський В’ячеслав Володимирович;

члени-кореспонденти НАМН України

ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ:

Гастроентерологія

Степанов Юрій Миронович;

Неонатальна хірургія

Слєпов Олексій Костянтинович;

Неонатальна реанімація та реабілітація

Знаменська Тетяна Костянтинівна;

Терапія

Фадєєнко Галина Дмитрівна;

Експериментальна стоматологія

Шнайдер Станіслав Аркадійович;

Педіатрія підліткового віку

Бекетова Галина Володимирівна;

Анестезіологія

Кучин Юрій Леонідович;

Офтальмологія

Риков Сергій Олександрович;

Нейрохірургія

Розуменко Володимир Давидович;

Дитяча кардіологія

Руденко Надія Миколаївна;

Ендоваскулярна нейрорентгенохірургія

Щеглов Дмитро Вікторович;

Дерматологія і венерологія

Степаненко Віктор Іванович;

Психіатрія і наркологія

Лінський Ігор Володимирович;

Кардіохірургія

Руденко Костянтин Володимирович;

Стоматологія

Рожко Микола Михайлович;

Отоларингологія

Науменко Олександр Миколайович.