28-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2019

1669

НАМН України запрошує відвідати 28-му Міжнародну медичну виставку Public Health/Охорона здоров’я 2019, яка відбудеться 1-3 жовтня 2019 року в м. Києві.

В рамках Public Health/Охорона здоров’я 2019
 1 жовтня співробітниками

Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського НАМН України буде проведено

Майстер-клас «Особливості діагностики та лікування інфекційних уражень нервової системи»

Організатори: НАМН України, Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського НАМН України

Аудиторія: лікарі-інфекціоністи, неврологи, нейрохірурги, анестезіологи, сімейні лікарі

На майстер-класі будуть представлені особливості сучасної діагностики та інтенсивної терапії інфекційної патології нервової системи вірусної, бактеріальної, грибкової етіології, продемонстровані складні клінічні випадки.

Надається сертифікат (10 балів)

Участь безкоштовназа умови реєстраціїза посиланням https://www.publichealth.com.ua/uk-UA/visitors/benefits.aspx#personal та введенням ПРОМОКОДУ IEIH

1 жовтня співробітниками

Інституту педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової  НАМН України буде проведено

Семінар «Актуальні питання лікування вроджених вад розвитку у дітей»

Організатори: НАМН України, Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України

Аудиторія: хірурги, неонатологи, гінекологи, педіатри, сімейні лікарі

Надається сертифікат (10 балів)

Участь безкоштовназа умови реєстраціїза посиланням https://www.publichealth.com.ua/uk-UA/visitors/benefits.aspx#personal та введенням ПРОМОКОДУ PAG

Програма наповнюється, подробиці – на сайтіhttp://www.publichealth.com.ua/uk-UA/%d0%94%d1%96%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%bc%d0%b0.aspx

Про виставку

«PUBLIC HEALTH 2019» – бізнес-подія №1 для медичного ринку

Найбільша в Україні XXVIII Міжнародна медична виставка «PUBLIC HEALTH» завдяки потужному потенціалу професійних учасників-брендів та формату прямого спілкування ProfMeeting традиційно стане ефективним середовищем для пошуку бізнес-партнерів, місцем для укладання вигідних контрактів та знайомства з інноваціями світового рівня у медицині. Науково-практичні заходи орієнтовані на запити найбільш прогресивних лікарів та організаторів охорони здоров’я, які прагнуть крокувати в ногу з часом. Великий розділ присвячений актуальним питанням оновленої в світлі реформи охорони здоров’я законодавчої бази, оформлення документації та підготовки до перевірок. 

«В цьому році наших учасників та відвідувачів чекає дуже багато нових форматів та інсайтів, – розповідає директор виставки Інна Задорожня. – Вся навчальна ділова програма буде проходити у актуальному європейському форматі порушення проблем, викриття помилок та пошуку шляхів їх подолання. Вперше в Україні буде презентований унікальний проект з надання екстреної медичної допомоги за стандартами НАТО».

Учасників очікує популярний конкурс «Головний лікар року», на якому у професійних здобутках змагатимуться найкращі головні лікарі з усієї України. Великий розділ «ДіджиталМед» традиційно представить останні технологічні інформаційні тренди у медицині. Крім того, «PUBLIC HEALTH» стане майданчиком для встановлення різноманітних навколо медичних рекордів та інтерактивних заходів з лідерами думки та популярними у професійному середовищі лікарями, науковцями, блогерами тощо.

Досьє «PUBLIC HEALTH»

  • Дата проведення «PUBLIC HEALTH 2019» – 1-3  жовтня 2019 року.
  • Місце проведення – Міжнародний виставковий центр, Київ, Броварський пр., 15.
  • Організатори виставки – компанії ДП «Прем’єр Експо» (Україна), ITE Group Plc. ( Великобританія). 
  • 300 компаній провідних виробників і дистриб’юторів обладнання, послуг, медикаментів, виробів медичного призначення з 16 країн світу, зокрема з Німеччини, Чехії, Латвії, Італії, Індії, Китаю, Сингапуру, Великобританії, Нідерландів, США, Республіки Білорусь, Польщі, Туреччини, Австрії, Молдови та України.
  • 9750 відвідувачів, фахівців з різних галузей медицини.
  • 84% відвідувачів виставки – це «decision makers», топ-менеджмент клінік та лікарі з усіх регіонів України.
  • Високу якість організації події підтверджено сертифікатом UFI – Всесвітньої асоціації виставкової індустрії.

Більш детально про виставку «PUBLIC HEALTH 2019» на https://www.publichealth.com.ua/uk-UA/about_exhibition.aspx