Наші науковці на European Pancreatic Club

710

Національний Інститут хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова НАМН України повідомляє
З 26 по 29 червня 2019 р. у м. Бергені (Норвегія) відбувся п’ятдесят перший міжнародний з’їзд "European Pancreatic Club", що зібрав близько 500 делегатів з країн Європи та всього світу, в числі яких були і науковці нашого Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України.

На з'їзді обговорювалися актуальні питання панкреатології та хірургії підшлункової залози, були представлені результати останніх наукових досліджень, запропоновані сучасні методики лікування пацієнтів з захворюваннями підшлункової залози.

Активну участь у науковій програмі конгресу взяли і співробітники відділення хірургії підшлункової залози та жовчовивідних протоків ДУ "НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України". Вони представили публічну презентацію та 5 постерних доповідей щодо виконаної у відділі наукової роботи.

Приємно відзначити, що якість надання медичної допомоги в одному з провідних закладів Академії – ДУ "Національний інститут хірургії та транслантології ім. О.О. Шалімова НАМН України" продовжує вдосконалюватись та відповідати світовим
стандартам, в тому числі і завдяки активній участі у подібних конгресах міжнародного рівня.

Як зауважують наші делегати, одними з найцікавіших з хірургічної точки зору були доповіді професора Marco Del Chiaro (США, Денвер) щодо розширених хірургічних втручань при злоякісних новоутвореннях підшлункової залози та виступ професора Sohei Satoi (Японія, Хіраката), який доповідав про хірургічне лікування метастатичного раку підшлункової залози.

Українська делегація також брала участь в організаційних засіданнях з'їзду, під час яких обговорювалися подальші перспективи розвитку Українського Панкреатологічного Клубу та питання організації з’їду EPC у Києві у 2022 році.