INTERNATIONAL HEART SCHOOL на базі НІССХ ім. Амосова НАМН України

989

Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України повідомляє
На базі Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України розпочинає працювати INTERNATIONAL HEART SCHOOL. Відтак, починаючи з 2019 р., щороку на базі цього Інституту проходитимуть стажування 3-5 лікарів – курсантів цієї міжнародної школи кардіохірургів. Курсантами Школи є молоді кардіохірурги з усіх країн світу. Термін навчання – 1 рік.

Проект структурований наступним чином:

  • клінічне навчання студента відбуватиметься в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України;
  • теоретичний тренінг, присвячений магістерським лекціям з кардіохірургії та іншому, проходитиме в Італії.

Ідею про створення філіалу цієї Школи на базі Інституту Амосова висловив керівник Міжнародної школи кардіохірургії, що базується в Італії, професор Паоло Ферацці. Під час "Амосівських читань", у грудні минулого року, професор Ферацці був приємно вражений тим об’ємом оперативних втручань і рівнем наукових розробок, що їх він побачив  в Національному інституті ім. М. Амосова.

І ось в травні цього року відбулося засідання Ради директорів Міжнародної школи, де було прийнято офіційне рішення про відкриття філіалу Школи на базі Інституту Амосова. 

Співпрацювати з цією міжнародною школою "амосівці" почали ще в 1994 році. Загалом 28 фахівців академічного Інституту пройшли підготовку на її базі. 

Відрадно, що нині ця співпраця перейшла на якісно новий рівень, що вилився у створення навчальної бази для міжнародної школи – де надаватимуться навчальні послуги для найкращих лікарів з усього світу на рівні Міжнародної школи кардіохірургії. І відбуватиметься це не деінде, а в нашому академічному Інституті.

Так, одного разу, виступаючи на європейському з’їзді кардіохірургів у 2007 році, директор міжнародної кардіохірургічної школи – професор Парензан, зауважив, що найбільш підготовлені курсанти, які навчаються на базі цієї школи – це лікарі з Києва, з Інституту Амосова.

Таке визнання є безперечним досягненням талановитого колективу, плеяди видатних кардіохірургів, знаних в усьому світі та молодих, не менш амбітних науковців, що продовжують і вдосконалюють традиції своїх вчителів. 

Пишаємось Вами!
Дякуємо за професіоналізм та високі стандарти в професії!