44-й Всесвітній ортопедичний конгрес SICOT,що відбувся 25-27 вересня 2024 року у Белграді, Сербія став надзвичайно важливою подією у світі ортопедії, надавши можливість обмінятися цінним досвідом між колегами з усього світу. Конгрес виявився надзвичайно плідним та інформативним. На зустрічі було представлено три доповіді, дві з яких були у форматі faculty talk, що свідчить про високу оцінку нашого наукового доробку з боку міжнародної спільноти.
Крім того, було модеровано два ключових симпозіуми в рамках Hip Subspeciality Day, де обговорювались передові підходи до лікування патологій кульшового суглоба. Ці симпозіуми стали платформою для обміну думками з провідними фахівцями з усього світу, що дозволило краще зрозуміти сучасні тенденції в цій галузі.
Одним з найвагоміших досягнень цього року стало представлення першого вітчизняного досвіду остеоінтегративного екзопротезування кінцівок. Ця революційна технологія є справжнім проривом у реабілітації пацієнтів після ампутації кінцівок. Презентація була підготовлена старшим науковим співробітником 44-й Всесвітній ортопедичний конгрес SICOT став надзвичайно важливою подією у світі ортопедії, надавши можливість обмінятися цінним досвідом між колегами з усього світу. Конгрес виявився надзвичайно плідним та інформативним. На зустрічі було представлено три доповіді, дві з яких були у форматі faculty talk, що свідчить про високу оцінку нашого наукового доробку з боку міжнародної спільноти.
Крім того, було модеровано два ключових симпозіуми в рамках Hip Subspeciality Day, де обговорювались передові підходи до лікування патологій кульшового суглоба. Ці симпозіуми стали платформою для обміну думками з провідними фахівцями з усього світу, що дозволило краще зрозуміти сучасні тенденції в цій галузі.
Одним з найвагоміших досягнень цього року стало представлення першого вітчизняного досвіду остеоінтегративного екзопротезування кінцівок. Ця революційна технологія є справжнім проривом у реабілітації пацієнтів після ампутації кінцівок. Презентація була підготовлена старшим науковим співробітником ДУ «Інститут патології суглобів та хребта ім. М.І. Ситенка НАМН України», Олександром Галузинським, який продемонстрував високий рівень професіоналізму та інноваційного підходу.
SICOT Конгрес справді унікальний. Великі наукові сесії, надихаючі доповіді, зустрічі з колегами та друзями з усього світу роблять його важливою подією для всіх, хто зацікавлений у розвитку ортопедії. Цьогоріч на конгресі взяли участь близько 2000 учасників із 95 країн, які об’єдналися заради спільної місії: сприяти розвитку науки та мистецтва ортопедії та травматології на міжнародному рівні. Це не лише дозволяє покращити професійне надання ортопедичної допомоги пацієнтам, але й сприяє заохоченню викладання, досліджень та освіти у цій галузі. Олександром Галузинським, який продемонстрував високий рівень професіоналізму та інноваційного підходу.
SICOT Конгрес справді унікальний. Великі наукові сесії, надихаючі доповіді, зустрічі з колегами та друзями з усього світу роблять його важливою подією для всіх, хто зацікавлений у розвитку ортопедії. Цьогоріч на конгресі взяли участь близько 2000 учасників із 95 країн, які об’єдналися заради спільної місії: сприяти розвитку науки та мистецтва ортопедії та травматології на міжнародному рівні. Це не лише дозволяє покращити професійне надання ортопедичної допомоги пацієнтам, але й сприяє заохоченню викладання, досліджень та освіти у цій галузі.
Джерело інформації: ДУ «Інститут патології суглобів та хребта ім. М.І. Ситенка НАМН України»
https://sytenko.org.ua/news-institute/44th-sicot-world-orthopaedic-congress-report/