Академічність та колегіальність

569

Академічність та колегіальність – ось, що є однією з багатьох переваг  ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України». Також можливість отримати високопрофесійну пораду та обмінятися досвідом – є важливими компонентом клінічної роботи і ця робота не припиняється ні на один день.

За участі академіка НАН та НАМН України, президента НАМН України Віталія Івановича Цимбалюка, академіка НАМН України віце-президента НАМН України Ігоря Анатолійовича Луріна та головного хірурга Збройних сил України командування Медичних сил Збройних Сил України, полковника медичної служби Костянтина Віталійовича Гуменюка проведено спільний обхід хворих та постраждалих, які знаходяться на лікуванні в Інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова.

Тісні контакти академічної науки та практики, військових та цивільних медиків, професійна дискусія та обмін думками і досвідом дають змогу перш за все сформувати або скорегувати плани лікування, особливо якщо це стосується складних захворювань або пошкоджень, коли в процесі лікування повинні бути задіяні декілька команд спеціалістів різного профілю та напрямків.

Активне та професійне спілкування збагачує кожного, даючи змогу опанувати нові методи лікування, ознайомитись з сучасними тенденціями в світовій медичній науці та практиці.

Джерело: ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України»