Актуальні питання гематології та трансфузіології будуть розглянуті на Медфорумі

978

15-17 квітня 2015 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться VI Міжнародний Медичний Форум «Інновації в медицині – здоров’я нації» – головна подія галузі охорони здоров’я, яка славиться унікальним міждисциплінарним форматом, дозволяє спеціалістам підвищувати рівень кваліфікації, обмінюватися досвідом та встановлювати ділові контакти.
Традиційно на порядок денний форуму виносяться проблемні питання гематології та трансфузіології.

Зокрема, 16 квітня 2015 року відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Роль імунології в сучасній гематології та трансфузіології».
Організатор: ДУ «Інститут гематології та трансфузіології НАМН України».

На заході розглядатимуться новітні досягнення в діагностиці та лікуванні захворювань крові, імунопатогенетичні аспекти гематологічних захворювань, проблематика імунологічної безпеки трансфузійних середовищ, імунологічна діагностика та імунопрофілактика в неонатології та акушерстві.

17 квітня 2015 року буде проведено науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної трансфузіології та гематології: перспективи реалізації світового досвіду в Україні».

Організатори: кафедра гематології та трансфузіології НМАПО імені П.Л. Шупика, Науковий відділ виробничої і клінічної трансфузіології Київського міського центру крові Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Серед програмних питань заходу: сучасний стан та перспективи розвитку донорства, біологічна безпека у виробничій та клінічній трансфузіології, забезпечення якості у виробничій трансфузіології, актуальні питання клінічної трансфузіології, проблеми сучасної гематології, новітні підходи в діагностиці та лікуванні залізодефіцитних станів.
Науково-практичні заходи включені у роботу VI Міжнародного Медичного Конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров'я України», який проходить на базі Форуму.
 
Міжнародний Медичний Конгрес «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров'я України» внесено до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться в Україні у 2015 році», затверджений МОЗ та НАМН України. 
 
Кожен учасник науково-практичних заходів отримає сертифікат про підвищення кваліфікації.
 
Участь – безкоштовна, за умови реєстрації. 
 
Ознайомитися з науково-практичними програмами заходів та зареєструватися: http://medforum.in.ua/iv-mezhdunarodnyy-medicinskiy-kongress 
 
Приєднуйтесь до лідерів галузі охорони здоров’я на VI Міжнародному Медичному Форумі «Інновації в медицині – здоров'я нації» 15-17 квітня 2015 у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Україна, м. Київ, вул. Салютна, 2-Б)!