«Безпека пацієнтів – актуальна проблема вітчизняної системи охорони здоров’я»

610

З метою оцінки можливих масштабів проблеми дефектів надання медичної допомоги та обговорення дорожньої карти заходів з покращення безпеки пацієнтів у закладах охорони здоров’я країни Національна академія медичних наук України запланувала низку заходів, першим з котрих є засідання круглого столу на тему: «Безпека пацієнтів – актуальна проблема вітчизняної системи охорони здоров’я».
09.02.2017 року  о 14-00 відбудеться засідання круглого столу на тему: «Безпека пацієнтів – актуальна проблема вітчизняної системи охорони здоров’я».

Адреса: ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва НАМН України»
м. Київ, вул. Попудренка, 50 (станція метро «Чернігівська»). 

У роботі заходу візьмуть участь:
представники Адміністрації Президента, Верховної Ради, МОЗ України, інших державних органів влади, закладів охорони здоров’я, медичних закладів освіти та науково-дослідних установ, співробітники Представництва ВООЗ в Україні, члени громадських організацій, експерти, представники інших відомств, установ та організацій.

Організатори круглого столу готові до співпраці із представниками засобів масової інформації.

Програму заходу і проект рекомендацій його учасників можна буде отримати при реєстрації.

Заявки на акредитацію засобів масової інформації на засідання круглого столу слід подавати до ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва НАМН України»:
контактна особа: Лобачова Тетяна Іванівна,
тел.: (044) 559 56 54;
+38 066 925 39 07;
e-mail: yns53@i.ua

Для довідки:

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я від лікарських помилок помирає людей більше ніж від дорожно-транспортних пригод та виробничого травматизму разом узятих.
В Україні ситуація з дефектами надання медичної допомоги недостатньо вивчена, однак подвоєння останніми роками кількості випадків госпітальних інфекцій у вітчизняних закладах охорони здоров’я, значне зростання стаціонарної смертності дорослого населення, загалом підтверджує висновок ВООЗ про більшу гостроту проблеми безпеки пацієнтів у країнах, що розвиваються і в країнах з перехідною економікою.