Заголовок

415

24 грудня 2013 року виповнюється 75 років від дня народження відомого вченого-гігієніста, громадського діяча, академіка НАМН, доктора медичних наук,професора, президента Національної академії медичних  наук України, директора ДУ «Інститут гігієни та медичної екології ім. О.О. Марзєєва НАМН України»  Андрія Михайловича Сердюка.
Андрій Михайлович Сердюк  – постать, знана не лише в Україні, а й далеко за її межами. Обдарований вчений, політик, талановитий організатор і керівник – він усе життя наполегливо працює задля добробуту людей та держави. Визначальні риси його характеру – мужність, порядність, доброта. Від народження Андрію Михайловичу  Богом даний талант не тільки до самовідданої праці, а й до постійного пошуку ідей.

Всі, кому протягом багатьох років доводилося працювати пліч-о-пліч з Андрієм Михайловичем, завжди з приємністю згадують моменти як ділового, так і простого людського спілкування. Вимогливість як керівника, вміння чітко ставити завдання, вказуючи найоптимальніші шляхи їх вирішення і, водночас, здатність розуміти колег, їхні потреби й проблеми – ось що завжди відрізняє ювіляра від багатьох інших людей.

Президія НАМН України щиро вітає шанованого Андрія Михайловича з ювілеєм, зичать здоров’я, добра, благополуччя, здійснення творчих задумів та сміливих планів. Нехай у кожному починанні на всіх життєвих дорогах будуть світлі щасливі обрії. Хай доля збагачує життєвою мудрістю, молодечою енергією, натхненням та радістю сьогодення.

З Ювілеєм!

Президія НАМН України
Прес-служба НАМН України