Заголовок

628

Упродовж двох днів, 12–13 грудня 2013 року, у місті Полтава відбувається розширена виїзна Колегія Міністерства охорони здоров’я України.
На засіданні  розглядаються питання щодо стану медичного забезпечення хворих з ендокринною патологією, матерів та дітей, а також результати виконання завдання Національного плану дій на 2013 рік щодо реформування медичного обслуговування та вирішення проблемних аспектів.
 
Участь у роботі Колегії беруть керівники провідних наукових установ НАМН України, зокрема, Тронько М.Д. , директор ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім.В.П.Комісаренка НАМН»;  Караченцев Ю.І., директор ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім.В.Я.Данилевського НАМН»; Антипкін Ю.Г., директор  ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН».

На засіданні тематичних груп розглянули питання щодо виконання завдань Національного плану дій на 2013 рік та організації медичного обслуговування населення на первинному рівні, стану кадрового забезпечення та підготовки кадрів для закладів охорони здоров’я первинного рівня, проблемних аспектів та шляхів їх вирішення щодо надання медичної допомоги дітям і матерям.