Вітаємо з ювілеєм Президента НАМН Віталія Цимбалюка

1128

Сьогодні, 26 січня, святкує своє 70-річчя Президент НАМН України, доктор медичних наук, професор, академік Віталій Іванович Цимбалюк.
Президія НАМН України та апарат Президії щиросердно вітають свого керівника, президента Національної академії медичних наук України

академіка Віталія Цимбалюка із 70-річчям!

Вельмишановний Віталію Івановичу!

Зичимо міцного здоров'я Вам на многії літа, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі на благо держави!
Нехай ваша енергійність, працьовитість, душевність і людяність привертають до вас однодумців, соратників, що працюють з вами віддано і натхненно, тих, кому можете довіряти, та нових надійних друзів.

Чимало пройдено років, але ще більше їх попереду. У спорті є таке поняття: «проміжний фініш».
Бажаємо, щоб цей ювілей став для Вас одним з безлічі проміжних стартів, кожен з яких буде вести до нових досягнень і перемог,
а фініш для Вас завжди буде тільки на далекому горизонті.

Нехай же все, чого Ви досягли до цього дня, стане міцною основою для майбутніх звершень: нехай росте Ваша сім'я, блискуче вирішуються справи, життя радує приємними сюрпризами. Нехай вистачить сил, мудрості та енергії на втілення всього, про що мріялося, що на часі і чого забажається в майбутньому.

Нехай цей прекрасний день народження принесе Вам здійснення заповітних бажань, а всі намічені цілі, помітно наблизяться і будуть повалені влучним попаданням Професіонала – Лікаря, Медика, Науковця, Педагога, Управлінця, справжнього Майстра своєї Справи!

Із щирою до Вас пошаною – колеги та друзі!