Четвертий традиційний турнір зі спортивної риболовлі «Щасливий гачок»

748

17.07.2021 р. відбувся традиційний Четвертий відкритий командний турнір зі спортивної риболовлі серед медичних працівників «Щасливий гачок» в дисципліні «Лов поплавковою вудкою з берега». Організаторами заходу виступила Національна академія медичних наук України спільно з Асоціацією медиків Революції Гідності та Всеукраїнським Лікарським Товариством.

О шостій ранку за жеребом розподілялись місця і кожен учасник мав можливість освоїтись на своєму місці. Змагання розпочалось о 6:30 та тривало до 12:30. В підсумку улов кожного учасника зважували і відбирали крупнішу, щоб виявити, хто впіймав найбільшу.

Турнір відбувався в с. Сухолуччя. Учасники ділились на команди, які складались з 1-2 людей. Між рибаками була дистанція 1,5-2 метри. Цього разу в турнірі приймали участь 30 спортсменів. Учасниками змагань були медичні працівники Державних установ Національної академії медичних наук України, Асоціації медиків Революції Гідності, представники Всеукраїнського Лікарського Товариства, медики Національної гвардії України, ДУ «Головний медичний центр Міністерства внутрішніх справ України» та команда спонсорів.

Дякуємо за велику роботу та справедливе суддійство суддівській колегії, а саме: Головному судді Андрію Кульчицькому, суддям Людмилі Шупик, Олені Лукашевич та помічнику суддів Енею Лукашевич.

Окрема подяка Віталію Баранову та ГО «Об’єднані війною. 90 батальйон» за чудову риболовну локацію.

Найкращими риболовами третього традиційного турніру зі спортивної риболовлі «Щасливий гачок» та медалей і цінних подарунків стали:

– 1 місце зайняла та отримала кубок команда ДУ “Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України” у складі: Гук Андрій Петрович та Дмитро Верховський;

– 2 місце зайняла команда ДУ “Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова НАМН України” у складі: Вороняк Олексій Сергійович та Бочарников Сергій Миколайович;

– 3 місце зайняла команда ДУНауково-практичний центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії НАМН України”, у складі: Найда Андрій Володимирович та Коломійченко Сергій Олегович.

Переможцем в конкурсі “Найбільша риба” став представник ДУІнститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України” Борщов Сергій Петрович.

Лідерам турніру були вручені кубок, медалі та цінні подарунки.

Після вручення нагород всіх учасників пригостили смачною юшкою та фірмовими Полтавськими галушками.

Риболовний турнір відбувся завдяки спонсорам:

– ТОВ “ХОРСТЕХ”;

– ТОВ “Астрафарм”;

– Компанія «Ергоком»;

– Кафе «Полтавські галушки».