Член-кора НАМН Тетяну Перцеву обрано ректором ДМА МОЗ України

1441

Вітаємо з обранням!
За результатами голосування на виборах ректора ДЗ "Дніпропетровська медична академія МОЗ України" впевнену перемогу (73,8 % голосів) отримала член-кореспондент НАМН України доктор медичних наук, професор Тетяна Перцева. 

Президент НАМН України академік Віталій Цимбалюк привітав нову очільницю Дніпропетровської медичної академії у телефонній розмові, висловив радість з приводу професійних досягнень представників НАМН України, побажав Тетяні Олексіївні успіхів на новій керівній посаді та пообіцяв підтримку й сприяння у подальшому розвитку академії, підтримку молодих вчених тощо.

Сама переможниця конкурсу у перший день в якості ректора Дніпропетровської медичної академії висловила подяку за довіру всім, хто підтримав її кандидатуру:

                       

Президія НАМН України щиросердно вітає член-кореспондента НАМН України, д.м.н., професора Тетяну Перцеву із заслуженою перемогою та обранням на посаду ректора одного з найкращих медичних закладів країни.

Нехай і надалі Ваш високий професіоналізм, ерудиція, принциповість і самовідданість слугують прикладом для ваших учнів. Хай ваша невичерпна енергія і надалі буде спрямована на підготовку молодих медиків – майбутнього нашої медицини. Бажаємо Вам здоров'я, миру та благополуччя, сил та наснаги, підтримки ваших колег та однодумців.
В добрий час!