Фахівці Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова НАМН України продовжують працювати на виїзді у регіонах нашої країні

1450

Два місяці тому, зважаючи на початок повномасштабного вторгнення росії, активні бойові дії та постійну загрозу ракетних обстрілів, було прийнято рішення у швидкому порядку розгортати високоспеціалізовану кардіохірургічну допомогу використовуючи кадровий потенціал та ресурсне забезпечення ДУ “Національний інститут серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова НАМН України” у центрах, які розташовані у більш безпечних регіонах, куди можуть добратися пацієнти.

За особистої участі директора Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова академіка НАМН України Василя Лазоришинця з представниками керівництва областей було проведено ряд зустрічей та налагоджено ефективну співпрацю з регіональними закладами охорони здоров’я.

За підсумками роботи протягом двох місяців, команди спеціалістів Інституту почали працювати на базі лікарень м. Вінниці, Івано-Франківська, Ужгорода, Полтави та здійснили один візит до Республіки Узбекистан.

Об’єднуючи зусилля колективу ДУ “Національний інститут серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова НАМН України” та колективів лікарень вищезгаданих міст, ми вже врятувати 258 життів наших співгромадян і продовжуємо надалі нашу боротьбу із серцево-судинними патологіями, які впевнено займають перше місце серед причин смертності населення у всьому світі.

Дякуємо керівництву згаданих регіонів за сприяння та підтримку такої співпраці, а колегам – за професіоналізм, витримку та злагоджену роботу!

Об’єднуємо зусилля для порятунку життів наших співгромадян!

Інформація надана ДУ “Національний інститут серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова НАМН України”