Третій традиційний турнір зі спортивної риболовлі «Щасливий гачок»

1483

4.07.2020 р. відбувся Третій відкритий командний турнір зі спортивної риболовлі серед медичних працівників «Щасливий гачок» в дисципліні «Лов поплавковою вудкою з берега». Організаторами заходу виступила Національна академія медичних наук України  разом з Асоціацією рибалок України, Асоціацією медиків Революції Гідності та Всеукраїнським Лікарським Товариством.

З самого ранку учасники змагань готували знаряддя та наживку. О шостій ранку за жеребом розподілялись місця і кожен спортсмен мав можливість освоїтись на своєму місці. Звичайно, зранку кльов кращий, проте за правилами змагання розпочалось о 7:00 та тривало до 12:30. Кожен намагався впіймати якомога більше риби, адже в підсумку улов кожного учасника зважували і відбирали крупнішу, щоб виявити, хто ж впіймав найбільшу. Після зважування рибу відпускали назад у ставок. Таким є принцип спортивної риболовлі, а рибалки його беззаперечно дотримуються.

Турнір відбувався у Центрі сімейної риболовлі «Білі камені» із дотриманням всіх встановлених карантинних обмежень. Учасники ділились на команди, які складались з 1-2 людей. Між рибаками була дистанція 1,5-2 метри. Цього разу в турнірі приймали участь 40 чоловік. Учасниками змагань були медичні працівники Державних установ Національної академії медичних наук України, Української Військово-медичної академії, Медичних сил Збройних Сил України, Асоціації медиків Революції Гідності, представники Всеукраїнського Лікарського Товариства,  КНП “Київський міський центр громадського здоров’я” та команда спонсорів.

Найкращими риболовами третього традиційного турніру зі спортивної риболовлі «Щасливий гачок» та володарями дипломів, медалей та цінних подарунків  стали:

 1. Найда Андрій Володимирович та Коломійченко Сергій Олегович, представники Науково-практичного центру ендоваскулярної нейрорентгенохірургії НАМН України, з результатом 23.354 кг виловленої риби;
 2. Президент НАМН України, академік Віталій Цимбалюк, з 4.5 кг коропом;
 3. Чумак Наталя Миколаївна, представниця ДУ «Інститут урології НАМН України» з сумарною вагою виловленої риби 4 кг.

Переможцями в конкурсі Big Fish стали Цимбалюк В.І. та Коломійченко С.О.

Лідерам турніру були вручені дипломи та цінні подарунки.

На захід завітав Костянтин Вінниченко, представник Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадима Свириденка. Пан Костянтин передав слова вдячності від Вадима Свириденко за те, що під час бойових дій лікарі завжди поруч, рятують життя побратимів ризикуючи своїм.

«Щира подяка від ветеранів АТО за те, що ви постійно поруч, постійно на захисті і ніколи не відмовляєте» – наголосив Костянтин.

Подяки були вручені:

 • Президенту Національної академії медичних наук України, академіку Віталію Івановичу Цимбалюку
 • Колективу ДУ «Інститут нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова НАМН України»
 • Колективу ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України»
 • Колективу ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України»
 • Колективу ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України»
 • Колективу ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева НАМН України»
 • Колективу ДУ «Національний інститут серцево-судинноїхірургії імені М.М. Амосова НАМН України».

 

Після вручення нагород всіх учасників пригостили смачною юшкою!

 

 

Риболовний турнір відбувся завдяки спонсорам, якими на цей раз були:

 • Компанія «Доктор Йодіс»
 • Компанія «Ергоком»
 • Компанія «Норма»