ІНСТИТУТ ГЕРОНТОЛОГІЇ ПРОДОВЖУЄ ПЛІДНУ СПІВПРАЦЮ З ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ

74

ДУ «Інститут геронтології імені Д.Ф.Чеботарьова НАМ України» продовжує активну співпрацю з територіальними громадами, які постраждали внаслідок воєнних дій.

1 червня 2024 в рамках цієї співпраці відбувся науково-практичний семінар для фахівців Бишівської ОТГ Київської області. В роботі семінару взяв участь і виступив з лекцією в.о. директора ДУ «Інститут геронтології імені Д.Ф.Чеботарьова НАМН України» доктор медичних наук, професор, чл.-кор. НАМН України Борис Микитович Маньковський.

Головним акцентом доповіді було питання раннього виявлення «хвороб тисячоліття» – серцево-судинних захворювань та цукрового діабету 2 типу з метою запобігання їх прогресуванню та розвитку ускладнень. Відбулася жвава дискусія та накреслено подальші кроки по співпраці.

На згадку про подію для лікарів і науковців ДУ «Інститут геронтології імені Д.Ф.Чеботарьова НАМ України» було передано Обереги від Бишівської громади, які власноруч створила народна майстриня Галина Петрівна Грущанська.

Джерело: ДУ «Інститут геронтології імені Д.Ф.Чеботарьова НАМ України»

https://www.geront.kiev.ua/public-relations/news/institute-of-gerontology-continues-fruitful-cooperation-with-local-communities/