Участь фахівців ДУ “Інститут мікробіології ті імунології ім. І.І.Мечникова НАМН України” в конференції, присвяченій дослідженню SARS-CoV-2

2026

З 11.05.2021 по 18.05.2021 року триває конференція, присвячена дослідженню SARS-CoV-2, організатором якої є Китайська Народна Республіка. У форумі беруть участь 30 провідних фахівців світу. Україну представляє провідний науковий співробітник лабораторії вірусних інфекцій ДУ “Інститут мікробіології ті імунології ім. І.І.Мечникова НАМН України”, кандидат медичних наук Торяник Інна Іванівна. Нею відмічена увага організаторів конференції, координаторів форуму до повідомлень з України.

 Нагальними питаннями конференції заявлені проблеми, що стосуються епідеміології, етіодіагностики, профілактики та прогнозу  SARS-CoV-2. Координаційна група науково-практичного форуму відпрацювала дієвий комунікаційний алгоритм, охоче співпрацює з учасниками, веде плідний діалог з фахових питань лабораторної діагностики зазначеної інфекції.

Колеги з Китаю всіляко сприяють нашій імплантації у пленарний процес, майстер-класи. Звертають на себе увагу орієнтація на номологічні аспекти теорії цієї небезпечної інфекції. Важливим є досягнення цілковитої згоди з питань визначення “золотого стандарту” у діагностиці  SARS-CoV-2. Незважаючи на це,  спеціалістами різних країн-учасників акцентується увага на комплексній діагностиці COVID-19, в якій не останнє місце посідають традиційні методи ІФА-діагностики, ПЛР. Більш детальна інформація за результатами  буде представлена по завершенню наукового форуму.

Detection of SARS-Cov-2 nucleic acid in Clinical laboratories_PDF

Інформація надана ДУ “Інститут мікробіології ті імунології ім. І.І.Мечникова НАМН України”.