IV Міжнародний конгрес з інфузійної терапії від 12-13 жовтня 2020 року

776

12-13 жовтня 2020 року в Києві відбувся IV Міжнародний конгрес з інфузійної терапії, ініціатором та організатором якого виступив ДУ «Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України» (м. Львів).

З огляду на епідеміологічну ситуацію Конгрес проводився в режимі on-line.

Для роботи у Конгресі зареєструвалось більше 26 тисяч лікарів, науковців та середніх медичних працівників.

Працювало 9 секцій, зокрема трансфузіологів, анестезіологів, хірургів, акушерів-гінекологів, пульмонологів, фтизіатрів, онкологів, терапевтів, та окрема секція для медичних сестер. Було заслухано більше 140 доповідей, проведено 3 панельні дискусії та 5 майстер-класів. Серед інших важливих тем, на Конгресі було заслухано більше 10 доповідей, присвячених роботі медичної спільноти в умовах пандемії SARS-CoV-2 (COVID-19).

Крім відомих та авторитетних вітчизняних фахівців з доповідями та лекціями виступили представники Бельгії, Великобританії, В’єтнаму, Грузії, Данії, Італії, Індонезії, Молдови, Німеччини, Словаччини, Таджикистану, Туреччини, Угорщини, Узбекистану, Франції, Швейцарії.

Крім того, була запропонована постерна секція у вигляді відеозаписів 3-5 хвилинних доповідей, які розміщені на сайті Конгресу.

Видано матеріали IV Міжнародного конгресу з інфузійної терапії (онлайн-додаток наукового журналу Infusion&Chemotherapy 3.1/2020 ( https://infusionchemotherapy.com)

Учасники Конгресу мали можливість вільно обирати бажані для перегляду доповіді та брати участь у голосуванні за проект Резолюції Конгресу.

За підсумками роботи учасники та спікери отримали відповідні сертифікати з нарахуванням балів для врахування їх при атестації на присвоєння (підтверждення) лікарської категорії відповідно до наказу МОЗ України від 22.02.19 №446

Для учасників Конгресу, які не змогли бути присутніми в онлайні 12-го і 13-го жовтня, або пропустили цікаву доповідь, оргкомітет зробив доступними записи доповідей до 28 жовтня 2020 р. включно. Їх можна переглянути у будь-який зручний час. Після 28 жовтня відео будуть додані на YouTube-канал Конгресу.

Додаткова інформація про Конгрес – на сайті www.infusiontherapy.org.