Заголовок

756

24 квітня 2014 року у Міжнародному залі МОЗ України відбудеться круглий стіл на тему "Клінічні дослідження в Україні: стан та перспективи розвитку".
Проведення круглого столу зумовлене необхідністю захисту прав пацієнтів при проведенні клінічних досліджень, а також через ризик поступового зменшення, а в подальшому і повного припинення проведення клінічних випробувань в Україні.

Причиною загрози є ініційовані в українському законодавстві зміни, які не тільки порушують дотримання міжнародних стандартів проведення клінічних досліджень, а й є підставою невизнання міжнародними регуляторними органами системи клінічних випробувань України.
Реєстрація учасників о 13:30.
Час проведення круглого столу: 14.00 – 16:30.
 
Організатор: ГС «Безпека і якість лікарських засобів та клінічних досліджень» за сприяння МБФ «Здоров'я українського народу».
Програма заходу включає розгляд таких питань:
– Сучасний стан ринку клінічних досліджень в Україні та закордоном. (спікери: Головченко Д.О., Талаєва Т.В, Донченко Т.М.)
– Виклики ринку клінічних досліджень в Україні. Обговорення Рішення від 26.02.2014 № 23 Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва та Наказу МОЗ України від 23.10.2009 № 690. (спікери: Донченко Т.М.,Талаєва Т.В, Потимков Ю.О., Сошинський С.О. та ін.)
– Перспективи розвитку ринку клінічних досліджень в Україні. (спікери: Головченко Д.О.)
 
Серед присутніх на круглому столі учасників очікуються:

  • МОЗ України (Донченко Т.М.);
  • ДП «Державний експертний центр МОЗ України» (Нагорна О.О., Талаєва Т.В.);
  • Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва (Потимков О.Ю.);
  • Головні дослідники (Бондаренко І.М., Дніпропетровська медична академія, Соколова Л.К., Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН, Коваленко В.М., Інститут кардіології ім. академіка М.Д.Стражеска;
  • Представники ЕВА, АСС, АПРАД, AIPM;
  • Фармацевтичні компанії, контрактно-дослідницькі організації, які проводять клінічні дослідження в Україні;
  • Громадські організації, які представляють інтереси пацієнтів.

 
 
Контакти для акредитації:
Анна Козаченко, керівник прес-служби МБФ "Здоров'я українського народу"
www.healthup.org.ua, nmp@healthup.org.ua, +38(044)353-71-00, +38(096)118-20-27