Заголовок

533

15 квітня 2014 року «Національним інститутом серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова» спільно з факультетом біомедичної інженерії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» відбулася всеукраїнська конференція на тему: «Актуальні проблеми та перспективи біомедичної інженерії».
Метою конференції було проведення широкого обговорення ключових та актуальних проблем та перспектив біомедичної інженерії в Україні та інших країнах світу за участю провідних вчених та фахівців в різних галузях, а також громадських організацій.

Наукова програма заходу включала лекції з ключових тем, доповіді на пленарних та секційних засіданнях, дискусії у робочих групах та за круглим столом, семінари і стендові доповіді.

Даний конгрес сприятиме подальшому вдосконаленню законодавства України в галузі біомедичної інженерії, здійсненню допомоги в проведенні досліджень в області біомедичних наук з дотриманням етичних норм та правил, поширенню викладання біомедичної інженерії в учбових закладах, відкритості діяльності наукових та медичних закладів, захисту прав та гідності людини з огляду на застосування сучасних досягнень біомедичної інженерії.

http://www.amosovinstitute.org.ua/