Науковці протестуватимуть під Кабміном та ВР України

374

Національна академія наук України підтримала активну позицію незгоди НАН України з нищенням вітчизняної науки.
Ми не можемо стояти осторонь у такий відповідальний момент і змушені закликати уряд до діалогу, скориставшись конституційним правом на громадський протест.
9 грудня о 9.30 під стіни Кабміну і Верховної Ради України вийдуть науковці Національної академії наук та представники галузевих національних академій – медичних, аграрних, педагогічних, правових наук та академії мистецтв України із акцiєю протесту з рядом вимог, основний мотив яких – відвести загрозу від академічної науки, доля якої нині вирішується в Україні. 
Таке рішення ухвалила Президiя ЦК профспілки НАН 3 грудня 2015 року.

Профспілка працівників НАН України звернулась із закликом до всіх працівників НАН, а також колег із галузевих академій, в тому числі до представників Національної академії медичних наук, взяти активну участь в акцiї протесту 9 грудня 2015 року (з 09.30 год.), щоби разом відстояти майбутнє вітчизняної науки.
Керівників наукових установ також закликали долучитись до акцiї протесту профспілки.

Національна академія медичних наук України, Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я у тісній співпраці із колегами профспілкової організації НАН України також готуються підтримати протест.

Текст звернення Профспілки НАН України на підтримку акцiї протесту науковців :