Пішла з життя професор Черенько С.О.

1228

Надзвичайно талановита, працьовита і активна людина назавжди залишиться у пам'яті колег високими зразками для наслідування.
Із сумом повідомляємо скорботну звістку, що в ніч на 4 грудня 2015 р. на 54-му році життя передчасно померла завідуюча відділом хіміорезистентного туберкульозу ДУ “ Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф. Г. Яновського Національної академії медичних наук України” – доктор медичних наук, професор Черенько Світлана Олександрівна (1961 – 2015).

Світлана Олександрівна Черенько – знаний фахівець, активний громадський діяч, талановита організаторка, висококваліфікований лікар, професор кафедри фтизіатрії і пульмонології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, член робочих груп МОЗ України з розробки нормативно-регуляторних актiв і клінічних протоколів, національний експерт України, член міжнародних експертних груп з питань туберкульозу.

Президія НАМН України висловлює щирі глибокі співчуття рідним, близьким та колегам покійної з приводу непоправної втрати.

Світла память про Світлану Олександрівну назавжди залишиться в серцях тих, хто знав і працював разом з нею.