Привітання Президента НАМН України, академіка Віталія Цимбалюка до Дня медичного працівника

2428

Шановні колеги!

Від імені Президії Національної академії медичних наук України і від мене особисто прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

Ваша професія – одна з найважливіших в усьому світі! Вона заслуговує на найвищу похвалу, захоплення та повагу.

Бути медиком – це покликання! Кожного дня ви несете величезну відповідальність, покладаєте багато зусиль для порятунку людей: покращуєте самопочуття, полегшуєте страждання, «даруєте» їм нове життя, при цьому дуже часто наражаєте себе на небезпеку. Саме тому медичних працівників можна сміливо назвати наймужнішими людьми. Доказом цього є те, як віддано ви працюєте – особливо в такі скрутні часи, як зараз. Цього року доля послала людству нове неочікуване випробування – епідемію, з якою без Вас, шановні медики, ніхто не зможе впоратись.

Ваша діяльність поєднує професіоналізм й милосердя, наукові досягнення та споконвічні цінності, високу моральність і лікарську честь.

Низький уклін лікарям, науковцям, ветеранам охорони здоров’я, медичним сестрам, фельдшерам та усьому медичному персоналу! Прийміть сердечну подяку за самовіддану працю, чуйність та стійкість, не дивлячись на всі негаразди, з якими доводиться стикатись майже щодня.

Від усього серця зичимо вам і вашим близьким міцного здоров’я та наснаги, професійних успіхів і людської шани, гідного забезпечення й нових звершень та відкриттів на славу Медичної Науки та нашої Батьківщини!

Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.

 

З повагою

Президент НАМН України

академік                                                                     Віталій Цимбалюк