Міністр МОЗ України Максим Володимирович Степанов привітав медичних сестер ДУ “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України” з Міжнародним днем медичної сестри

671

12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри. Це Свято — своєрідна подяка медичним сестрам за щоденну роботу та визнання важливості їх фаху в системі охорони здоров’я і на державному рівні. В Інституті педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М.Лук’янової НАМН України професійне свято медичних сестер зазвичай відзначається їх поздоровленнями і нагородами.

Адміністрація ДУ “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України” високо цінить працю середнього медичного персоналу, як відважних та надійних колег в медицині.

12 травня ДУ “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України” відвідав Міністр охорони здоров’я України пан Степанов Максим Володимирович. Він подякував медичним сестрам за щоденну роботу, побажав успіхів, терпіння в такій нелегкій праці та вдячливих пацієнтів. Міністр Степанов М.В. вручив кожній медичній сестрі букети троянд зі словами подяки. Максим Володимирович пообіцяв, що як очільник системи охорони здоров’я України, докладе усіх зусиль, щоб держава гідно оцінювала працю медичних сестер, насамперед збільшенням їм заробітної плати. Вірні та надійні помічники лікарів за своїм покликом 24 години на добу віддають свої знання та тепло сердець хворим пацієнтам, а держава має цінити це і створювати всі умови, щоб середній медичний персонал відчував себе впевнено, зміг в разі необхідності реалізувати усі свої професійні бажання.

На зустрічі також виступив директор ДУ “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України”, академік НАМН України Антипкін Юрій Геннадійович, який подякував медичним сестрам і звернув увагу Міністра, що присутні співробітники є золотим авангардом клініки Інституту, які за багато десятиліть не зрадили своїм інтересам та усі роки плідно працюють. Особливу подяку і нагороду від пана Степанова М.В. отримала головна медична сестра клініки Інституту педіатітрії пані Козаченко Г.М., яка кілька десятків років гідно виконує свої професійні обов’язки.

Після привітання, Міністр МОЗ України відвідав відділення дитячої реанімації, де професор Слєпов Олексій Костянтинович розповів про досягнення центру неонатальної хірургії вад розвитку та їх реабілітації. Унікальні операції, які виконуються в Інституті педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України, рятують життя дітей із вкрай тяжкими вродженими торако-абдомінальними вадами, деякі операції зроблені вперше у світі з нулевою летальністю. Як відзначив професор Слєпов О.К., значні результати центру були досягнуті завдяки впровадженню інноваційних підходів, високому професіоналізму та ентузіазму працівників центру, в тому числі і медичних сестер.

Міністр був приємно вражений та висунув бажання долучати його до проведення складних оперативних втручань позаробочий час.

Максим Володимирович побажав співробітникам ДУ “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України” подальших успіхів в їх праці, та відмітив, що буде підтримувати Інститут, який успішно працює в галузі охорони материнства і дитинства.

Інформація надана ДУ “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України”