Міжнародна науково-практична конференція «ЗАХВОРЮВАННЯ КІСТКОВО-М’ЯЗОВОЇ СИСТЕМИ ТА ВІК»

3776

21 жовтня 2019 року в ДУ “Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України” розпочала свою роботу 2-денна Міжнародна науково-практична конференція «ЗАХВОРЮВАННЯ КІСТКОВО-М’ЯЗОВОЇ СИСТЕМИ ТА ВІК».

Відкрив конференцію її ідейний натхненник Президент Української асоціації остеопорозу, Президент Української асоціації менопаузи, андропаузи та захворювань кістково-м’язової системи, Президент Українського підрозділу EVIDAS професор Владислав Поворознюк, що згуртував всіх фахівців, вузьких спеціалістів галузі.

” З великим задоволенням вітаємо Вас у Києві на Міжнародній науково-практичній конференції «ЗАХВОРЮВАННЯ КІСТКОВО-М’ЯЗОВОЇ СИСТЕМИ ТА ВІК». Ця подія відбувається за підтримки Європейського товариства клінічних та економічних аспектів остеопорозу, остеоартрозу та захворювань кістково-м’язової системи, а також Міжнародної асоціації остеопорозу, за що ми надзвичайно їм вдячні. Ми хотіли б висловити нашу подяку Національній академії медичних наук України, Міністерству охорони здоров’я, Науковому медичному товариству геронтологів і геріатрів України, ДУ «Інститут геронтології імені Д. Ф. Чеботарьова НАМН України», Українській асоціації остеопорозу, Українському підрозділу EVIDAS, Українській асоціації ортопедів- травматологів, асоціації ревматологів України за їх допомогу в організації даного конференції.” – сказав Владислав Володимирович, відкриваючи конференцію.

Директор Інституту геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України” академік Владислав Безруков побажав всім учасникам перетворити зустріч у плідну й корисну співпрацю для всіх зацікавлених лікарів та науковців:

” Захворювання кістково-м’язової системи є надзвичайно актуальними для різних країн світу, незважаючи на економічний розвиток. Ми впевнені, що лекції та наукові доповіді, почуті під час заходу, допоможуть Вам отримати нові знання й навички, необхідні для профілактики, діагностики та лікування захворювань опорно-рухового апарату. Із цією метою ми запросили провідних фахівців, щоб забезпечити найсучасніше розуміння проблем, пов’язаних із захворюваннями кістково-м’язової системи в осіб різного, зокрема й літнього віку.”

Участь в урочистому відкритті конференції взяв і Президент НАМН України академік Віталій Цимбалюк:

Ортопеди-травматологи, ревматологи, терапевти, сімейні лікарі, неврологи, геронтологи, ендокринологи, рентгенологи, педіатри, стоматологи та інші фахівці з 14 країн світу (Австрія, Бельгія, Білорусь, Боснія та Герцеговина, Казахстан, Молдова, Литва, Польща, Португалія, Румунія, Словакія, США, Угорщина, Швейцарія) беруть участь у симпозіумі.

Робочі мови: українська та англійська із синхронним перекладом українською.

Програма конференції