Морозов Анатолій Миколайович

228

СУМУЄМО
СПІВЧУВАЄМО
ПАМ’ЯТАЄМО

Президія НАМН України з глибоким сумом повідомляє, що 22 грудня 2021 р. на 73 році пішов з життя член-кореспондент НАМН України, професор, доктор медичних наук, заступник директора з лікувальної роботи ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П.Ромоданова НАМН України», головний лікар клініки Інституту Морозов Анатолій Миколайович.

Життєвий шлях Анатолія Миколайовича є яскравим прикладом благородного служіння Батьківщині. Впродовж трудової діяльності він підтвердив високе звання і покликання – працювати з людьми і заради людей.

Морозов Анатолій Миколайович є автором понад 150 наукових праць, 5 винаходів. Основні напрямки його наукових досліджень – нейроонкологія та нейротравматологія. Дані напрямки знайшли гідне відображення і в дисертаційних роботах його учнів – нейрохірургів з різних міст України.

А.М.Морозов був членом Всесвітньої федерації нейрохірургів, членом Європейської та Української асоціацій нейрохірургів, головою наглядової ради Української медико-правової асоціації, залучався як консультант до роботи Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Президія Національної академії медичних наук України висловлює щирі співчуття рідним та близьким Анатолія Миколайовича. Світла пам’ять про прекрасну людину, видатного лікаря і талановитого вченого вічно житиме в наших серцях.

Вічна пам’ять!