Науково-практична конференція “Досягнення та перспективи експериментальної і клінічної ендокринології” (Дев’ятнадцяті Данилевські читання). Анонс

1793

27-28 лютого 2020 року ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В. Я. Данилевського НАМН України» сумісно з Харківською медичною академією післядипломної освіти МОЗ України та Харківським національним медичним університетом МОЗ України проводять у м. Харкові науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Досягнення та перспективи експериментальної і клінічної ендокринології» (Дев’ятнадцяті Данилевські читання), включену в Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які будуть проведені в Україні в 2020 році.

На конференції будуть представлені та обговорені: результати експериментальних і клінічних досліджень, які характеризують сучасний рівень розуміння механізмів формування та прогресування ендокринопатій та їх ускладнень; новітні технології діагностики, терапії та реабілітації хворих з ендокринною патологією.

Під час роботи конференції учасники будуть мати мождивість отримати збірник матеріалів Дев’ятнадцятих Данилевських читаннь.

По закінченні конференціїї будуть видані сертифікати, які підтверджують участь у роботі цього науково-практичного заходу.

Конференція буде проходити в корпусі «Б» Харківського національного медичного університету МОЗ України (м. Харків, пр. Науки, 4).

Відкриття конференції 27 лютого 2020 року о 9.30.

Адреса оргкомітету: 61002, м. Харків, вул. Алчевських, 10.

тел.: (057) 700-45-39; 700-45-42

тел./факс: (057) 700-45-38

E-mail: org@ipep.com.ua