Науково-практична конференція нейрохірургів України з міжнародною участю «Актуальні питання лікування гліом головного мозку»

539

Головними організаторами конференції були Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України та Українська асоціація нейрохірургів.
16-18 вересня 2015 у Львові відбулася щорічна науково-практична конференція нейрохірургів України з міжнародною участю «Актуальні питання лікування гліом головного мозку».

Темами доповідей, заслуханих у ході пленарних засідань, було широке коло питань, від фундаментальних аспектів нейроонкології до практичних завдань хірургії та ад'ювантного лікування гліальних пухлин.

Конференцію відкрила доповідь Головного позаштатного нейрохірурга МОЗ, директора Інституту нейрохірургії, академіка Є.Г. Педаченка «Нейрохірургічна служба в Україні в 2014 році. Реалії та перспективи розвитку».

Цікавою українській аудиторії була і доповідь заступника директора з наукової роботи Республіканського науково-практичного центру неврології та нейрохірургії» (Мінськ, Білорусь), професора Ю.Г. Шанька на тему «Нейрохірургія в Білорусі» і порадіти успіхам білоруських колег.

У ході конференції відбулися міжнародні сателітні симпозіуми на тему хірургії основи черепа, актуальних питань малоінвазивної нейрохірургії, черепно-мозкової травми, у тому числі бойових пошкоджень центральної нервової системи, і конференція молодих учених-нейрохірургів.

Представлені доповіді свідчать про зростання технологічного рівня нейрохірургічної допомоги в Україні та значне поширення нових методів лікування в регіонах нашої країни.

У роботі конференції взяли участь понад 200 колег з України та зарубіжжя. Своїм досвідом поділилися лектори з Швейцарії, Чеської Республіки, Кіпру. Традиційною присутністю порадували великі делегації учасників з Азербайджану та Білорусі.