Науково-практична конференція “Український ендокринологічний практикум”. Анонс

1118

26-27 листопада 2020 року ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України» згідно з Реєстром проведення з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій і наукових семінарів, які будуть проведені в Україні в 2020 році у рамках реалізації науково – освітнього проекту «Український ендокринологічний практикум» проводитиме науково-практичну конференцію для ендокринологів, терапевтів, педіатрів, кардіологів, невропатологів, лікарів загальної практики – сімейної медицини та інших спеціалістів «ЕНДОКРИННА ПАТОЛОГІЯ У ВІКОВОМУ АСПЕКТІ».

Пріоритетні програмні питання:

– вплив вікового фактору на формування та характер перебігу ендокринної патології;
– сучасні підходи до діагностики, лікування та реабілітації хворих із ендокринною патологією дитячого, підліткового, репродуктивного та похилого віку;
– удосконалення медичної допомоги населенню з ендокринною патологією
в умовах пандемії COVID-19 з урахуванням вікових особливостей структури
та перебігу ендокринопатій.

Онлайн реєстрація для участі в заході вже розпочата.

– Обов’язково зареєструйте персональний аккаунт для перегляду трансляції на інтернет-ресурсі https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8-E2hG13VjOPSqbpO4jGuZr2hoNd-CEpCYM9k-JLiveya_A/viewform.

– Дивіться онлайн трансляцію та задавайте Ваші питання в чаті експертам.
– Перегляд буде доступний під час та протягом 14 днів після закінчення
онлайн трансляції – до 11.12.2020 включно.
– Пройдіть в аккаунті обов’язкове тестування по кожному дню конференції після закінчення трансляції. Ви будете мати можливість зробити це до 30.11.2020 р.
– Отримайте Сертифікат (8 балів) після успішного проходження тестування
(75 % правильних відповідей) по кожному з 2-х наукових днів.
Відправка Сертифікату на вказану при реєстрації електронну пошту відбудеться 07.12.2020 – 15.12.2020 р.

Участь для зареєстрованих у даному заході з подальшим отриманням Сертифікату буде безкоштовна. Більш детальну інформацію щодо Програми та трансляції буде надано у наступних анонсах ближче до заходу.


Контакти з організаційних питань:
Козаков Олександр Вікторович 067-57-18-600
Контакти з технічних питань:
Марченко Олег Володимирович 050-237-06-06


*Учасниками науково-практичної конференції для ендокринологів, терапевтів, педіатрів, кардіологів, невропатологів, лікарів загальної практики-сімейної медицини та інших спеціалістів з онлайн-трансляцією «Ендокринна патологія у віковому аспекті» в рамках реалізації науково-освітнього проекту «Український ендокринологічний практикум» (надалі за текстом – «Конференція») можуть бути виключно фахівці сфери охорони здоров’я, особи, які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту: лікарі, фармацевти, інші фахівці охорони здоров’я та представники медичних установ.