Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інноваційні підходи в лікуванні та профілактиці ендокринних захворювань»

519

03 лютого 2022 року згідно з державним Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій на 2022 рік (п. 15, стор. 21) ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України» сумісно з Харківським національним медичним університетом проведена науково-практична конференція в режимі онлайн для ендокринологів, терапевтів, лікарів загальної практики-сімейної медицини, педіатрів, кардіологів, невропатологів та інших спеціалістів «Інноваційні підходи в лікуванні та профілактиці ендокринних захворювань».

Під час роботи конференції в режимі онлайн і постонлайн кількість переглядів склала 3424. Учасниками заходу стали представники усіх областей України та м. Києва, а також Лівану, Узбекистану.

Із привітанням до учасників конференції звернулися директор ДУ «ІПЕП НАМНУ» акад. НАМН України, проф. Ю. І. Караченцев.

В якості доповідачів окрім провідних фахівців ДУ «ІПЕП» були співробітники ХНМУ, ДУ «ІДВ НАМН України», ДУ «ІОЗДП НАМН України», БМЦ Life Park (Харків); ДУ «ННЦРМ НАМН України» (Київ); МЦ Клемансо Бейрут (Ліван).

Програму конференції склали 16 доповідей, у т. ч. 5 – з проблем діабетології, 6 – тиреоїдології, 1 – репродуктивної ендокринології, 3 – з іншої ендокринної патології та 1 доповідь з ожиріння.

Під час проведення конференції у режимі онлайн науковці та лікарі практичної ланки охорони здоров’я мали можливість ознайомитися з найостаннішими результатами міжнародних та українських досліджень, досвідом провідних ендокринологів, що в подальшому допоможе поліпшити надання медичної допомоги хворим з ендокринною патологією різних вікових груп.

Під час роботи конференції в режимі онлайн слухачі мали можливість ставити запитання в чаті доповідачам, які відповідали одразу на найцікавіші питання. Конференція завершилась підведенням підсумків роботи. Збірник тез не видавався. Резолюція не приймалася.

Учасникам конференції, які пройшли тестування, відправлено сертифікати.

Інформація надана ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України»