Науково-практична програма «Гематологія та трансфузіологія»

889

Шановні колеги! 
Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній програмі «Гематологія та трансфузіологія», яка відбудеться під егідою VII Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації» 19-21 квітня 2016 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Київ, вул. Салютна, 2-Б).

У рамках програми:

Науково-практична конференція «Нові аспекти діагностики і лікування порушень хворих з порушеннями системи гемостазу».
Організатор: ДУ «Інститут гематології та трансфузіології НАМН України».

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Трансфузіологія та гематологія: новітні тенденції розвитку».
Організатори: кафедра гематології та трансфузіології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика МОЗ України, Київський міський центр крові Департаменту охорони здоров’я Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Участь – безкоштовна, без реєстраційного внеску!

Науково-практичні заходи включені у роботу V ювілейного Міжнародного Медичного Конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України» (Реєстр з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться в Україні у 2016 році).

Кожен учасник отримає сертифікат про підвищення кваліфікації.

Ознайомитися з програмою заходів та зареєструватися: http://medforum.in.ua/kongress-2016#overlay-context=iv-mezhdunarodnyy-medicinskiy-kongress

Звертаємо Вашу увагу, що спеціалісти також зможуть відвідати найбільшу виставку охорони здоров’я MEDICAEXPO, ознайомитися з інноваційним професійним медичним обладнанням, взяти участь у майстер-класах на стендах компаній!