Відбулась науково-практична конференція «Філатовські читання – 2021»

702

20-21 травня 2021 року відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю «Філатовські читання – 2021», організаторами якого виступили Державна установа «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України» і ГО «Товариство офтальмологів України» при підтримці Національної академії медичних наук України та Міністерства охорони здоров’я України. Цей масштабний захід у сфері охорони здоров’я об’єднав потужну актуальну науково-практичну програму: 13головних сесій, 2 сесії швидких доповідей, 3 сателіта, 4 сесії випадків з практики “Кейс марафон”, 4 майстер класи та засідання електронних постерів, де більше ніж 144 українських та зарубіжних фахівців представило свої інноваційні рішення, винаходи, вдосконалення в галузі офтальмології.

Всього в науково-практичній конференції з міжнародною участю «Філатовські читання – 2021» взяли участь 1154 фахівці з офтальмології та суміжних спеціальностей з України та Зарубіжжя: Болгарія, Іспанія, Італія, Ліван, Молдова, Німеччина, Португалія, Республіка Білорусь, Румунія, Сирія, Сполучені Штати Америки, Франція, Швейцарія.

Дводенна програма науково-практичної конференції з міжнародною участю «Філатовські читання – 2021» була присвячена пріоритетним напрямкам офтальмології: захворювання рогівки, школа травм, аномалії рефракції і порушення бінокулярного зору, проблеми дитячої офтальмології, особливості перебігу увеїтів в різних вікових категоріях, глаукома та катаракта, вірусні захворювання ока в період пандемії, вітреоретинальна хірургія, офтальмоонкологія, нейроофтальмологія.

Учасники з’їзду: вчені, дослідники, практикуючі лікарі-офтальмологи і фахівці суміжних напрямів (неонатологи, радіологи, хіміотерапевти, невропатологи, фтизіатри, фармакологи і біологи) мали можливість обмінятися досвідом, підвищити рівень кваліфікації і розширити професійні зв’язки.

26 вітчизняних та зарубіжних компаній представили фармацевтичну продукцію, спеціалізоване медичне обладнання та вироби медичного призначення.

Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Філатовські читання – 2021» надала можливість об’єднатися відомим вченим, дослідникам, практикуючим лікарям і фахівцям суміжних напрямів для обміну досвідом, розширення професійних зв’язків і ділових стосунків.