НІССХ ім. М.М. Амосова відкриває двері

1129
1 березня 2013 року в НІССХ імені М.М. Амосова стартував цикл днів відкритих дверей для провідних фахівців Києва та київської області – кардіологів, педіатрів, лікарів загальної практики.
 
Головне завдання цього заходу – ознайомлення колег з роботою найновішого обладнання та можливостями сучасних методів діагностики та лікування захворювань серцево-судинної системи. На фахівців первинної та вторинної ланки надання медичної допомоги, які працюють з населенням за місцем проживання і мають безпосередній контакт із сім'ями, лягає відповідальність за профілактику та раннє виявлення ознак розвитку захворювань, своєчасне направлення пацієнтів на спеціалізоване обстеження. Тому в Інституті ім. М.М. Амосова переконані в необхідності всебічного сприяння підтримання високого професійного рівня лікарів первинної ланки.
 
Директор Інституту Г.В. Книшов розповів про досягнення в лікуванні серцево-судинних захворювань, обговорив з гостями можливості ефективнішої взаємодії для вирішення спільних завдань щодо зниження рівня захворюваності та смертності населення.
 
Фахівці Інституту ознайомили колег зі специфікою роботи установи, провели ознайомчу екскурсію по відділенням, показали, як працюють операційні та діагностичні підрозділи сучасного рівня.
 
Подібне неформальне спілкування лікарів, що працюють на різних рівнях, має дуже важливе значення для реального забезпечення доступності усіх пацієнтів до висококваліфікованої та високоспеціалізованої медичної допомоги.
 
Ми вдячні всім колегам, що відвідали Інститут та запрошуємо на наступні зустрічі.