НПК «Ендокринна патологія у віковому аспекті»

395

Адреса оргкомітету:
61002, м. Харків, вул. Алчевських, 10.
Тел.: (057) 700-45-39; 700-45-42 тел./факс: (057) 700-45-38
E-mail: org@ipep.com.ua
23 – 24 листопада 2017 року ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В. Я. Данилевського НАМН України» спільно з ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України», Харківською медичною академією післядипломної освіти МОЗ України та Харківським національним медичним університетом МОЗ України у 15-те проводять у м. Харкові науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Ендокринна патологія у віковому аспекті», включену в Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій на 2017 рік.

На конференції традиційно обговорюватимуться питання впливу вікового фактору на формування та характер перебігу ендокринної патології, що потребує врахування при створенні новітніх діагностичних і терапевтичних технологій, спрямованих на контингенти хворих із ендокринною патологією дитячого, підліткового, репродуктивного та похилого вікових періодів, а також при удосконаленні системи медичної допомоги населенню.

До участі запрошені лікарі-ендокринологи, дитячі ендокринологи, терапевти, педіатри, сімейні лікарі, хірурги, науковці, що займаються проблемами ендокринології, організатори охорони здоров’я.

Учасники зможуть ознайомитись із виставкою фармацевтичних фірм та друкованою науковою продукцією співробітників ДУ «ІПЕП НАМН України» та ДУ «ІОЗДП НАМН України», а також придбати збірники матеріалів конференції.

Конференція проходитиме в корпусі «Б» Харківського національного медичного університету МОЗ України за адресою:
м. Харків, пр. Науки, 4.

Відкриття конференції 23 листопада 2017 року о 9.00.

Запрошуємо до участі!