Підтверджено гіпотезу відносно можливої дії діючої речовини Протефлазід на коронавіруси людини

19306

Шановні друзі!

Обожнюю ділитися з вами гарними новинами!

Радий повідомити, що моя гіпотеза, відносно можливої дії діючої речовини Протефлазід на коронавіруси людини (в тому числі і SARS-CoV-2), озвучена на початку березня 2020 року на сторінці у ФБ, підтвердилася.

Нагадаю, що після першої інформації про позитивні результати досліджень, проведених в лабораторії інституту Громашевського, піднявся неграйливий лемент з боку колишньої в.о. міністра охорони здоров’я У.Супрун і кількох далеких та невідомих науці «експертів». Було розгорнуто масштабну кампанію з дискредитації препарату та вчених Академії медичних наук, які досліджували його дію на коронавіруси. “Підключисвя” навіть АМКУ, який, попри здоровий глузд, звинуватив виробника препарату у розповсюдженні «недостовірної інформації» (до якої було віднесено науковий звіт профільного інституту країни!) і, фактично, заблокував гуманітарні поставки лікарського препарату з діючою речовиною Протефлазід до лікарень з метою профілактики гострих респіраторних вірусних захворювань (як рекомендовано інструкцією, затвердженою МОЗ України) серед медичного персоналу.

І от ця новина, якою я хочу поділитись, переводить цю кампанію у розряд такої, що, без перебільшення має ознаки злочину.

Отже: у вересні 2020 року отримані результати досліджень, проведених в наукових лабораторіях Німеччини (Helmholtz Centre for Infection Research, Germany ) та Іспанії (CReSA BSL3 laboratory, Centre de Recerca en Sanitat Animal (CReSA), IRTA Campus Universitat Autònoma de Barcelona, Spain). В дослідах in vitro (на культурах клітин) показано, що діюча речовина Протефлазід блокує коронавіруси людини CoV229E та SARS-CoV-2.

Окрім цього, час, що пройшов від початку пандемії, дозволив зібрати відгуки від медичних закладів, стосовно практичного застосування лікарського засобу з діючою речовиною Протефлазід для профілактики та лікування хворих на COVID-19, які підтверджують вищезазначені наукові висновки європейських лабораторій.

Нагадаю, на чисельні запити медичних закладів ми встигли, протягом чотирьох місяців з початку пандемії, передати їм понад 30 000 упаковок противірусного препарату з діючою речовиною Протефлазід (через позицію АМКУ ми були змушені припинити цю гуманітарну діяльність). Наразі систематизовано висновки про результативність застосування препарату. Офіційні листи клінік свідчать про ефективність «off-label» застосування противірусного препарату з діючою речовиною Протефлазід:

– при використанні медичним персоналом з профілактичною метою: використали препарат більш як 6000 медичних фахівців, із них були інфіковані та захворіли на COVID-19 не більше 2% (офіційний показник захворюваності медичного персоналу на початку пандемії в цілому по країні – 18-20%, на даний момент -7-8%), при цьому, спостерігався переважно легкий перебіг захворювання; смертність – відсутня;

– для лікування хворих на COVID-19: з легким перебігом проліковано більше 250 пацієнтів; перебігом середньої важкості – більше 100 пацієнтів; тяжким перебігом – більше 15 пацієнтів; жоден з пацієнтів не змінив свій статус в бік погіршення перебігу захворювання; всі пацієнти виписані; смертність, серед тих, хто лікувався препаратом, – відсутня.

Це, якщо коротко, головні підсумки наукового та практичного спостереження за ефективністю застосування препарату з діючою речовиною Протефлазід в період пандемії COVID-19.

А тепер звертаюся до не шановних «фуфлопроносників» (таких, як різні «щурі», «бігуси» та їм подібні вірусологи з підворіття). Нині ви маєте зрозуміти, що несете частину відповідальності за більш як 4300 смертей в Україні від COVID-19. Адже, якби не було кинуто «лайно на вентилятор» (вибачте за вираз, але чи не так називають дискредитаційні медіа-компанії?), лікарський засіб, можливо був би включений до протоколу МОЗ України щодо лікування COVID-19, і лікарі могли б призначати хворим «off-label» противірусний препарат з діючою речовиною Протефлазід, одразу ж, після встановлення факту зараження вірусом SARS-CoV-2, ще на початку субклінічної та легкої форм захворювання і, таким чином, дати шанс на одужання та багатьом врятувати життя. Але, ви, своїми ганебними повідомленнями (вже не важливо ким і на чию користь спровокованими), заблокували можливість застосування дієвого лікарського засобу і забрали у тисяч людей шанс вижити… Вони – на вашій совісті.

P.S.Звертаюсь до в.о. екс-міністра МОЗ У.Супрун: може, вам буде достатньо наведених наукових і практичних даних, щоб вибачитись перед Президентом АМН України В.І.Цимбалюком за допис в ФБ, зроблений вами 01.04.2020 року – недолугий, образливий, взагалі недостойний людини, що називає себе лікарем та громадянином нашої країни?

З бажанням допомогти та надією на порозуміння…

З повагою,

Олександр Гриневич

доктор медичних наук,

Лауреат Премії КМ України,

Заслужений діяч науки і техніки України