Проведено семінар «Запальні захворювання нервової системи в період пандемії COVID-19» в рамках 30-ї Міжнародної медичної виставки Public Health-2021

474

8 жовтня 2021 року, в рамках 30-ї Міжнародної медичної виставки Public Health-2021, відбувся, організований ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хворобі ім. Л.В. Громашевського НАМН України», семінар «Запальні захворювання нервової системи в період пандемії COVID-19».

В рамках заходу фахівцями ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хворобі ім. Л.В. Громашевського НАМН України» було зроблено ряд доповідей на такі актуальні для практикуючих в умовах пандемії лікарів теми, як патогенетичні особливості та клінічні аспекти ураження нервової системи при COVID-19, вірусні ураження нервової системи у хворих з пост-ковідним синдромом, особливості перебігу судинних уражень головного мозку при COVID-19 та низки інших важливих науково-практичних питань.

В роботі над матеріалами семінару взяли участь такі відомі та шановані лікарі-науковці Інституту, як кандидат медичних наук, завідувач відділом нейроінфекції Дяченко П.А.; доктор медичних наук, керівник Центру інфекційних уражень нервової системи Панасюк О.Л.; доктор медичних наук, провідний науковий співробітник Борщов С.П.; кандидат медичних наук Андреєва О.Г.; молодший науковий співробітник Шохіна М.В.; лікар-інтерн Заремба Г.В.; лікар-інтерн Підлужна Я.С. та інші фахівці ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хворобі ім. Л.В. Громашевського НАМН України».