Привітання до Дня медичного працівника

1018

Шановні колеги!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

Висловлюю Вам свою повагу за Вашу невтомну працю на благо нашої країни. Ви — справжні герої, чия роль стає особливо важливою у часи війни та непростих випробувань.

Україна зараз переживає складний період, де Ви, медичні працівники, стоїте на передовій, оберігаючи життя та здоров’я людей, кожен день стикаючись з неймовірними випробуваннями. Ваша мужність, професіоналізм та людяність дарують надію і впевненість на краще майбутнє.

В цей День медичного працівника ми вшановуємо Вашу самопожертву, відданість та неоціненний внесок у життя та добробут нашої країни. Ви — світла надія, що веде нас до Перемоги над хворобами та війною.

Шановні колеги, від усього серця бажаю Вам і Вашим близьким міцного здоров’я, витримки та невичерпної енергії. Нехай Господь благословить Вас і надасть силу, необхідну для подальшого виконання Вашої благородної місії, а Ваше стремління бути поруч з хворими і пораненими та піклуватися про них ніколи не згасає.

Також висловлюю співчуття рідним та близьким медичних працівників, що загинули, захищаючи нашу Україну, рятуючи військових та цивільних, що постраждали внаслідок російсько-української війни. Вічна пам’ять! Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

З глибокою повагою

президент НАМН України

академік                                                               Віталій ЦИМБАЛЮК