Розширен засідання правління Асоціації серцево-судинних хірургів України

755

23 січня 2015 року  о 12:00 в конференц-залі Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН за адресою м. Київ, вул. Амосова,6, відбудеться розширеного засідання правління Асоціації серцево-судинних хірургів України, на якому будуть заслухані звіти керівників центрів/відділень серцево-судинної хірургії Асоціації про роботу в 2014 році.
Захворювання серця і судин є найчастішою причиною смерті населення, як у світі, так і в Україні і складає 66,0% в структурі смертності, залишивши позаду онкологію, туберкульоз, травми та ін.   
         
Більшість серцево-судинних захворювань можуть бути ефективно вилікувані лише шляхом хірургічних втручань. До них належать: вроджені та набуті вади серця, інфекційний ендокардит, хронічна ішемічна хвороба серця, аневризми аорти та гострі ураження серця і судин, порушення серцевого ритму. Контингент цих хворих в Україні, які потребують кардіохірургічної допомоги, сягає 35 тис. на рік.

Під час заходу планується обговорення стану надання кардіохірургічної допомоги населенню України. Його основна мета – визначення основних напрямків розвитку кардіохірургії в країні.
 
 
Організаційно-методичний відділ Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН
Начальник відділу Лозінська Світлана Василівна
Тел. (093) 595 89 47
E-mail: svetaloz8@mail.ru