Співпраця НАМН з Бюро ВООЗ в Україні

763

Академіку НАМН України А.М.Сердюку
Президенту Національної академії
медичних наук України                                                                    20 березня 2015 року 
Вельмишановний Андрію Михайловичу,
Бюро всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Україні засвідчує свою повагу Національній академії медичних наук України  і Вам особисто.
 
Дозвольте поінформувати, що відповідно до спільного наказу від 26.03.2012
№ 233/25 МОЗ України та НАМН України «Про удосконалення організації епідеміологічного нагляду за хіміорезистентним туберкульозом» завершено виконання основних компонентів Епідеміологічного дослідження щодо хіміорезистентного туберкульозу в Україні в розширеному форматі (далі – Дослідження).

Всі зразки культур, отримані в ході Дослідження успішно відправлені лабораторією з мікробіологічної діагностики туберкульозу Національного інституту фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г Яновського (далі – Інститут) до Супранаціональної референт-лабораторії (м. Рига). Ми щиро вдячні НАМН України за підтримку згаданої роботи.

Презентація попередніх результатів дослідження стоїть на порядку денному науково-практичної конференції «Актуальні питання ведення хворих на мультирезистентний туберкульоз на стаціонарному та амбулаторних етапах, міжнародні підходи та національний досвід», яку організує Національний інститут фтизіатрії і пульмонології 26 березня 2015 року.

Бюро ВООЗ в Україні високо оцінює роботу Інституту з виконання лабораторного компоненту Дослідження,  та з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом просить вручити подяки його виконавцям.
Бюро ВООЗ в Україні користується нагодою, щоб поновити запевнення у своїй високій повазі Національній академії медичних наук України і Вам особисто та подякувати за вагомий внесок у розвиток співпраці між нашими організаціями.
 
З повагою,
Д-р Доріт Ніцан
Представник ВООЗ та
Глава Бюро ВООЗ в Україні